Digiqole ad

Gruaja e Ismet Munishit tregon se si u takuan dhe zbulon se si i shikojnë së bashku ndeshjet e futbollit

 Gruaja e Ismet Munishit tregon se si u takuan dhe zbulon se si i shikojnë së bashku ndeshjet e futbollit

Trajneri i Ballkanit, ismet Munishi njihet si njëri prej trajnerëve më karizmatik në futbollin e Kosovës.

Munishi i cili po e drejton me sukses skuadrën e Ballkanit, ishte i ftuar së bashku me gruan e tij, Fluturën në “Kanal10” në një rrëfim tejet interesant, transmeton Zëri.

Flutura ka treguar se si u takuan me Ismetin.

Image

“Jemi takuar në Bamboo, si student, e kam njohur përmes një miku tim, i ndjeri Arian Daci. Përmes tij e kam dëgjuar emrin e Ismetit”, thotë ajo.

“Kemi pasur fillimin e mirë, ka kaluar lidhja jonë pa asnjë pengesë. Futbollin sot e ndjekim bashkë me Ismetin”, tregon Flutura.

“Kur jam njoftuar me Ismetin, atëherë ka filluar me punën e trajnerit. Te Trepça’89, i kemi dy fëmijë, Anilën dhe Diegon”, deklaroi ajo.

Digiqole ad

Të ngjashme