• 20/06/2021
Digiqole ad

Aksident në Rrugën e Kombit: Përfshihen një kamion dhe disa vetura

 Aksident në Rrugën e Kombit: Përfshihen një kamion dhe disa vetura

Reshjet e borës gjatë ditës së sotme kanë vështirësuar qarkullimin nëpër rrugët e Kosovës.

Si pasojë ngricave, janë shkaktuar edhe aksidente trafiku.

Një aksident ka ndodhur edhe në rrugën e Kombit, ku shihet një kamion dhe disa vetura tjera që kanë rrëshqitur dhe janë aksidentuar.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar apo jo, por që rrugët ende janë të rrezikshme si pasojë e ngricave që janë bërë pa reshjeve të borës.

Digiqole ad

Të ngjashme