• 06/08/2021
Digiqole ad

Haradinaj nis ditën me policinë: Urime 13 vjetori i Kosovës së pavarur

 Haradinaj nis ditën me policinë: Urime 13 vjetori i Kosovës së pavarur

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka nisur ditën me pjesëtarët e Policisë së Kosovës.

Sikurse edhe viteve tjera në ditë feste, edhe këtë vit, Haradinaj është kujdesur që pjesëtarëve të policisë t’iu shërbej pije dhe ëmbëlsira.

Ai ka publikuar fotografi në Facebook, derisa ka uruar edhe 13 vjetorin e pavarësisë.

“Mirëmëngjes! 13-vjetori i Kosovës së pavarur. Urime!”, ka shkruar Haradinaj

Të ngjashme