• 18/05/2021
Digiqole ad

Formacionet zyrtare: Spanjë-Kosovë

 Formacionet zyrtare: Spanjë-Kosovë

Spanja do të jetë nikoqire e kombëtares së Kosovës për ndeshjen e radhës në kualifikimet e Botërorit 2022.

Një orë përpara ndeshjes mes Kosovës dhe Spanjë janë publikuar edhe formacionet zyrtare, shkruan lajmi.net.

Formacionet zyrtare janë këto:

Kosova: 

Spanja:
Image

Digiqole ad

Të ngjashme