Digiqole ad

Arratiset derisa po dërgohej në Gjykatë, Policia kap sërish të dyshuarin në Suharekë

 Arratiset derisa po dërgohej në Gjykatë, Policia kap sërish të dyshuarin në Suharekë

Dje rreth orës 10:00, derisa një person i dyshuar në Suharekë po shoqërohej nga Policia për në Gjykatë, ka arritur të arratiset, shkruan Gazeta Sinjali.

Por, të dyshuarit nuk i shkoi gjatë në liri, pasi që zyrtarët policorë e gjetën dhe e arrestuan sërish.

I dyshuari me vendim të gjykatës është dërguar në burgun e Dubravës.

Digiqole ad

Të ngjashme