• 20/06/2021
Digiqole ad

Gjinoc: Aksidentohet Motoçiklisti, i gjendet 1.19 gram substancë narkotike

 Gjinoc: Aksidentohet Motoçiklisti, i gjendet 1.19 gram substancë narkotike

Argolida Greece – May 15 2016: traffic accident between a car and a motorcycle large displacement on country roads

Fsh. Gjinovc, Suharekë 12.05.2021 – 14:15.

Ka ndodhur aksident trafiku në mes një motoçiklete dhe një veture. Si pasojë, lëndime të rënda trupore ka pësuar motoçiklisti mashkull kosovar dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Në motoçikletën, është gjetur dhe konfiskuar 1.19 gram substancë narkotike e llojit marihuanë. Rasti është duke u hetuar.

Digiqole ad

Të ngjashme