• 20/06/2021
Digiqole ad

Suharekë: Rrahje mes Sirianëve dhe Shqipëtarve

 Suharekë: Rrahje mes Sirianëve dhe Shqipëtarve


Stacioni i Autobusëve, Suharekë 15.05.2021 – 16:47
.

Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj shtetas të huaj pasi që kanë qenë të përfshirë në një rrahje mes disa personave: dy meshkuj kosovar, tre shtetas te huaj, si pasojë e rrahjes personat e përfshirë në rrahje kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë marrë tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit dy të dyshuarit shtetas të huaj janë dërguar në mbajtje ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt./Thuhet në njoftimin e Policisë

Digiqole ad

Të ngjashme