• 20/06/2021
Digiqole ad

Suharekë: E rrah gruan e tij, me urdher të prokurorit i dyshuari lirohet

 Suharekë: E rrah gruan e tij, me urdher të prokurorit i dyshuari lirohet

Suharekë 15.05.2021 – 11:55. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare (bashkëshorten e tij).

Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime trupore për çka dhe i është ofruar tretmani mjekësorë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt./Thuhet në njoftimin e policisë

Digiqole ad

Të ngjashme