• 13/06/2021
Digiqole ad

EKSKLUZIVE: Futbollisti i njohur largohet nga Ballkani

 EKSKLUZIVE: Futbollisti i njohur largohet nga Ballkani

Klubi Futbollistik “Ballkani” do të tentoj që edhe sezonin e ardhshëm të luftoj për titullin kampion.

Gazeta “Sheshi” mëson se klubi nga Suhareka dhe futbollisti i njohur, Arbër Shala, i kanë ndarë rruget duke mos arritur marrëveshje për bashkëpunim.

“Sheshi” mëson gjithashtu se mbrojtësi i majtë është vërshuar me oferta të menjëhershme nga klubet kosovare.

Kujtojmë që Shala ka mbrojtur ngjyrat e Dritës, Gjilanit, Lirisë, Dukagjinit, Lacit, Kamzës, Renovës dhe Hajvalisë.

/Gazeta Sheshi/

Digiqole ad

Të ngjashme