• 13/06/2021
Digiqole ad

Shi e shkarkime rrufesh, parashikimi i motit për sot

 Shi e shkarkime rrufesh, parashikimi i motit për sot

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe intervale të gjata me diell. 

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-26 gradë Celsius. 

Sot vendi ynë do të përfshihet nga vranësirat e dendura të cilat parashihen të përcjellen me riga shiu dhe shkarkime rrufesh. 

Digiqole ad

Të ngjashme