• 05/08/2021
Digiqole ad

Suharekë: Arrestohen nga policia dy përsona, pasi gjuajtën me gur një veturë

 Suharekë: Arrestohen nga policia dy përsona, pasi gjuajtën me gur një veturë

Dje rreth orës 11:00 në rrugën Agron Berisha në Subarekë janë arrestuar dy të dyshuar, pasi sipas policisë ata të dy pas një mosmarrëveshje me një palë tjetër i kanë dëmtuar veturën me gur gjatë lëvizjes.

Policia e Kosovës njofton se dy të dyshuarit janë arrestuar dhe janë dërguar në majtje.

Ky është njoftimi i plotë i Policisë së Kosovës:

APO DËMTIM I PASURISËRr. Agron Berisha, Suharekë, 10.06.2021 – 11:00.

Janë arrestuar dy të dyshuarit meshkuj kosovarë  pasi që pas një mosmarrëveshje, të dyshuarit tjetër mashkull kosovar i kanë dëmtuar me gurë automjetin  e tij derisa ishte në lëvizje. Me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.”/ SuharekaExpress

Të ngjashme