• 03/08/2021
Digiqole ad

Bebe Rexha rikthehet në qendër të vëmendjes me pozat tërheqëse

 Bebe Rexha rikthehet në qendër të vëmendjes me pozat tërheqëse

Këto ditë, Bebe Rexha është në qendër të vëmendjes lidhur me jetën e saj romantike.

Këngëtarja shqiptare ka shpërndarë imazhe duke u puthur me partnerin e saj, Keyan Safyari dhe është bërë menjëherë lajm në faqet rozë.

Ndërkaq, publikimi i disa fotografive në profilin e saj në Instagram, ku numëron mbi 10.7 milionë ndjekës, nuk e ka lënë askënd indiferent.

(Foto: Instagram/beberexha)

31-vjeçarja ka vënë në plan të parë pjesën më të përfolur të fizikut të saj në pozat e reja.

Ndërsa nuk ka munguar edhe fokusimi i të pasmeve në imazhet e realizuara në plazh e veshur me bikini. /Telegrafi/

Të ngjashme