• 05/08/2021
Digiqole ad

Arrestohen dy persona, dyshohen për prostitucion

 Arrestohen dy persona, dyshohen për prostitucion

Janë arrestuar dy persona të dyshuar për veprën penale “marrje me prostitucion”, shkruan Gazeta Sinjali.

Burime të Sinjalit kanë njoftuar se të dyshuarit, një burrë dhe një grua, kanë kryer marrëdhënie seksuale në këmbim të parave.

Gjithashtu Sinjali ka mësuar se rasti ka ndodhur në komunën e Gjilanit.

Të ngjashme