• 04/08/2021
Digiqole ad

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

 Një i vdekur dhe 15 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Një person ka vdekur nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë, shkruan Gazeta Sinjali. 

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë kësaj periudhe janë infektuar 15 persona me COVID-19.

Sot janë shëruar 11 qytetarë dhe janë kryer 2 mijë e 144 testime.

Të ngjashme