• 13/06/2021
Digiqole ad

Besa Kuqi- Emërohet drejtoreshë e shëndetësisë

 Besa Kuqi- Emërohet drejtoreshë e shëndetësisë

Besa Kuqi është emëruar drejtoreshë e Shëndetësisë në Komunën e Suharekës.

Lajmin e ka bërë të ditur Besa Kuqi me një postim në Facebook:

“Miq, familjarë dhe qytetarë të nderuar!

Më lejoni të ju bëjë të publike vendimin kryetarit të Komunës z. Bali Muharremaj, që nga sot të më besohet posti i Drejtorit të Shëndetësisë dhe Mirëqenie Sociale në Komunën e Therandes.

Më lejoni të falenderoj, secilin aktivist, secilin qytetarë, bashkëvendasit e mi për përkrahjen e vazhdueshme dhe pa rezervë, gjithashtu falenderoj edhe Nenkryetaren e Komunes se Therandes znj. Mihrije Berisha-Suka për gadishmerin per bashkëpunim ne punët tona te perbashkëta që na presin në te ardhmën, falenderoj edhe stafin e drejtorise që më bënë pritje shumë të mirë !

Me punë, transparencë, llogaridhënje, suksese dhe përkushtim të ju bëjë krenar dhe të kënaqur me shërbimin ndaj qytetareve!

Me Respekt:
Besa Kuqi
26.05.2020”

Digiqole ad

Të ngjashme