• 05/08/2021
Digiqole ad

Nesër publikohet kënga “Fallin in Love” e Rina Balaj dhe Sinboy

 Nesër publikohet kënga “Fallin in Love” e Rina Balaj dhe Sinboy

Artistja Rina Balaj gjatë izolimit ka punuar për albmin e saj të parë “MM” së bashku me Sinboy i cili është i dashuri i saj.

Dyshja deri tani kanë publikuar dy këngë “GG”,”Sari” në platformën Youtube. Të enjten do të publikohet “Fallin in love” , ka shkruar Rina në rrjetin e saj social Instagram.

Albumi i cili është lancuar me 18 maj, u prit mirë nga fansat e saj si në Kosovë ashtu dhe në Greqi, gjithashtu ajo ka futur në treg edhe linjen e bluzave dhe xhupave me figura që karakterizojnë ablumin e tyre.

Të ngjashme