Digiqole ad

Fc Ballkani demolon Llapin në Suharekë

 Fc Ballkani demolon Llapin në Suharekë

Ka përfunduar ndeshja në mes të Ballkanit dhe Llapit me rezultat 5:1

Golat per FC Ballkanin i shënuan

4’ Jetmir Topalli

16’ Blend Baftiu

18’ Blend Baftiu

38’ Ermal Krasniqi

88’ Artur Magani

Ndersa per Llapin pas një penalltie të humbur shënon Mërgim Pefqeli në minutën e 9’.

Ballkani momentalisht është në pozitën e dytë me 59 pikë.

Digiqole ad

Të ngjashme