• 17/05/2021
Digiqole ad

Reshtan: Nuk e respekton masën e vet-izolimit, kapet duke punuar në kafiteri

 Reshtan: Nuk e respekton masën e vet-izolimit, kapet duke punuar në kafiteri

Policia e Kosovës në raportin dërguar mediave bënë të ditur se është inicuar rasti ndaj një të mituri nga fshatin Reshtan Komuna e Suharekës.

Sipas raportit të policisë i mituri mashkull nuk ka respektuar masën e vet-izolimit dhe është hasur duke punuar.

“Të premten rreth orës 14:20. Është iniciuar rast ndaj të dyshuarit mashkull  kosovar i mitur, pasi që i njëjti nuk ka respektuar masën e vet-izolimit dhe është hasur duke punuar në një kafe” thuhet në raport.

Inspektorët Komunal kanë mbyllur lokalin. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt. \SuharekaOnline.com

Digiqole ad

Të ngjashme