• 03/08/2021
Digiqole ad

Kadri Veseli në vetizolim, ka simptoma të COVID-19

 Kadri Veseli në vetizolim, ka simptoma të COVID-19

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, është vetizoluar të enjten, pasi i janë shfaqur simptoma të COVID-19. Këtë e ka bërë të ditur Veseli përmes një postimi në “facebook”. I pari i PDK-së është testuar të enjten dhe po e pret rezultatin.

“Pas disa simptomave të lehtë dhe dyshimeve që potencialisht mund të jam infektuar me Sars-CoV-2, sot e kam bërë testin. Në përputhje me rekomandimet e institucioneve, jam vetizoluar deri në konfirmimin e rezultatit”, ka shkruar Veseli.
Koha.net

Të ngjashme