• 03/08/2021
Digiqole ad

Kryeministri Hoti përkujton Fadil Vokrrin në ditëlindjen e tij

 Kryeministri Hoti përkujton Fadil Vokrrin në ditëlindjen e tij

Kryeministri i Kosovës z.Avdullah Hoti ka përkujtuar legjendën e futbollit Fadil Vokrri, ai ne postimin e tijë ne Facebook ka shkruar
“Sot, në ditëlindjen e tij, e kujtojmë me nderim të përhershëm legjendën e futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës, njeriun më meritor për anëtarësimin e FFK-së në UEFA dhe në FIFA!”
Suhareka Express

Të ngjashme