• 25/07/2021
Digiqole ad

Kadri Veseli del pozitiv me Covid-19

 Kadri Veseli del pozitiv me Covid-19

Të dashur qytetarë, pak çaste më parë u njoftova nga IKSHP se kam rezultuar pozitiv në testin e kryer për Sars-CoV-2.

Unë jam mirë me shëndet dhe deri në shërim të plotë do të qëndroj në vetizolim.

Ju ftoj të gjithëve që t’i respektoni masat, t’i vendosni maskat, të mbani distancën dhe higjienën!

Suhareka Express

Të ngjashme