• 04/08/2021
Digiqole ad

RRËZOHET NGA SKELET NJË PUNËTOR NË FERIZAJ

 RRËZOHET NGA SKELET NJË PUNËTOR NË FERIZAJ

Një person ka marrë lëndime të rënda trupore pasi që ishte rrëzuar nga skelet, derisa ishte duke punuar.

Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme rreth orës 15:00, në fshatin Bibaj të komunës së Ferizajt.

Siç bëhet e ditur në raportin e Policisë së Kosovës, viktima është dërguar në emergjencën e kësaj komune e më pas edhe në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

“Fsh. Bibaj, Ferizaj 24.07.2020 – 14:55. Viktima mashkull kosovar punëtor i një firme private, është dërguar në emergjencën e Ferizajt pasi që i njëjti ishte rrëzuar nga skelet ku ishte duke punuar. Viktima ka pësuar lëndime të rënda dhe është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor. Njësitet përkatëse janë duke hetuar rastin”, thuhet në njoftimin e policisë. /Insajderi.com/

Të ngjashme