• 20/06/2021
Digiqole ad

Shkelzen Jetishi publikon këngën e tij me të re (VIDEO)

 Shkelzen Jetishi publikon këngën e tij me të re (VIDEO)

Këngëtari shumë i dashur për publikun kosovar, Shkelzen Jetishi, i njohur ndryshe dhe si ‘Xeni’ ka publikuar këngën e tij me të re, shkruan Gazeta inFokus.

Xeni për adhuruesit e tij ka sjellur këngën e re të titulluar ‘’A pajtohem”

Për projektin e ri të këngëtarit popullor nga Gjakova është përkujdesur menaxheri Emrush Thaçi, producenti Granit Gashi dhe tekstshkruesi Ghulo.

Jetishi përmes rrjeteve sociale ka njoftuar fansat e tij për produktin e ri muzikor, i cili shumë shpejtë ka filluar të marrë mijëra klikime në youtube.

Më poshtë keni këngën e re të Shkelzen Jetishit./Gazeta inFokus

Digiqole ad

Të ngjashme