• 25/07/2021
Digiqole ad

Kryetari i FFK-së me bluzë “Gucci”, çmimi marramendës

 Kryetari i FFK-së me bluzë “Gucci”, çmimi marramendës

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi më fund është parë para një kamerë televizive. Ademi ka folur për televizionin “Klan Kosova” pas ndeshjes së zhvilluar ndërmjet veteranëve të futbollit dhe estradës së Kosovës, në nderim të legjendës Fadil Vokrri, shkruan Insporti.com.

Ademi në këtë prononcim të shkurtër ka kujtuar legjendën e futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri.

Kryetari i FFK-së, Ademi duket se ndjek modën pasi të veshur kishte bluzën e markës së njohur “Gucci”

Bluzën me mëngë të shkurtra të cilën e kishte të veshur, ka një çmim marrëmendës për standardin ekonomik të Kosovës

Kjo bluzë në dyqanet e “Gucci” kushton 296 funta, që në euro i bie 324.95

Të ngjashme