• 03/08/2021
Digiqole ad

NDËRRON JETË NËNA E EDI RAMËS: “PREHU NË PAQE MAM”

 NDËRRON JETË NËNA E EDI RAMËS: “PREHU NË PAQE MAM”

Ka ndërruar jetë nëna e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë Rama në llogarinë e tij në Facebook.

“Ishe drita dhe guri këndor i shtëpisë ku u rritëm e u bëmë burra, e ku mbetëm gjithnjë fëmijë. E di, që deri sa të shoh dot diellin e yjet do të jesh me mua, e bukur dhe e fortë si askush. Do të na mungosh shumë, por asgjë më shumë nuk bëje dot për ne sesa e pamundura që bëre plot përkushtim gjithë jetën, prandaj prehu në paqe mam🙏”

SuharekaExpress

Të ngjashme