• 18/05/2021
Digiqole ad

Përgjakën rrugët e Mitrovicës, një grup rrahin brutalisht një të ri

 Përgjakën rrugët e Mitrovicës, një grup rrahin brutalisht një të ri

Një rrahje brutale ka ndodhur në qytetin e Mitrovicës, madje në mes të ditës.

Në qëndër të këtij qyteti një grup të rinjsh kanë rrahur brutalisht një të ri, duke i shkaktuar atij lëndime të rënda trupore, transmeton Indeksonline.

Derisa, policia ka arritur të dalë në vend të ngjarjes, por që të dyshuarit sipas dëshmitarëve kanë ikur.

Ndryshe, Policia e Kosovës ka nisur hetimet dhe janë në kërkim të të dyshuarve.

Pamje nga vendi i ngjarjes:

Insajderi

Digiqole ad

Të ngjashme