• 03/08/2021
Digiqole ad

Kryeministri Hoti rezulton pozitiv me COVID-19

 Kryeministri Hoti rezulton pozitiv me COVID-19

Ky është postimi i plot i kryeministrit Hoti në Facebook.

Të nderuar,

Sot e kam bërë testin për covid-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Nuk kam shenja, përveç një kollë shumë të lehtë. Nga sonte jam në izolim për dy javët në vazhdim. Do të kryej obligimet nga shtëpia.

Avdullahu

Të ngjashme