• 25/07/2021
Digiqole ad

Infektohet zv.Kryeministri nga Suhareka

 Infektohet zv.Kryeministri nga Suhareka

Zv.Kryeministri i Kosovës, Driton Selmanaj në një postim në facebook ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv në testin e COVID19

“Të nderuar,

Dje e kam bërë testin për covid-19 dhe sot më njoftuan që kam rezultuar pozitiv. Specialistët shëndetësor po më thonë që jam a-simptomatik. Nga momenti i testimit jam izoluar dhe kështu jam i detyruar të qëndroj edhe për dy javët e ardhshme.
Do përpiqem që të gjitha obligimet e punës ti kryej nga shtëpia.

Driton Selmanaj”

Të ngjashme