• 03/08/2021
Digiqole ad

Xherdan Shaqiri kapet “mat” në Ibiza, organizon festë të çmendur me miqtë e tij dhe disa femra

 Xherdan Shaqiri kapet “mat” në Ibiza, organizon festë të çmendur me miqtë e tij dhe disa femra

Futbollisti nga Kosova, Xherdan Shaqiri, është kapur “mat” nga paparacët në Ibiza në një jaht me tri femra seksi dhe disa miq.

Mesfushori i Liverpoolit vendosi të relaksohet në një festë, të cilën e ka shijuar në maksimum, me shumë femra shkruan “Zeri.info”.

Në një moment, Shaqiri shihet i rrethuar nga tri femra seksi, të cilat ishin të veshura me rroba banje provokuese, të cilat nuk i lanë shumë vend imagjinatës.

Shaqiri u filmua duke bërë lëvizje provokuese me njëren prej femrave, derisa shokët e tij e kishin edhe më të vështirë për t’u përmbajtur.

Ata janë parë gjithashtu duke konsumuar shampanjë të shtrenjtë në jaht dhe nuk ka dyshim se ky ishte një aheng i “çmendur” dhe me femra të bukura. 

Për më shumë, shikoni fotografitë e mëposhtme

gazetaSport

Të ngjashme