• 03/08/2021
Digiqole ad

Pamje të një të plagosuri në distancë të largët nga shpërthimi në Beirut

 Pamje të një të plagosuri në distancë të largët nga shpërthimi në Beirut

Një shpërthim i fuqishëm ndodhi pasditen e sotme në Beriut.

Si pasojë u shkaktuan dëme të mëdha, por që ende nuk pati shifra zyrtare për të lënduarit dhe viktimat.

Në një video të publikuar së fundi shihet një person i plagosur si pasojë e këtij shpërthimi, anipse i njëjti ishte mjaftë larg me vendodhje, transmeton Indeksonline.

Ai shihet të ketë marrë lëndime trupore, teksa trupi iu mbulua me gjak./Indeksonline/

https://m.facebook.com/trtworld/videos/335494690959879/

Të ngjashme