• 25/07/2021
Digiqole ad

Rrah një femër, arrestohet burri nga Suhareka

 Rrah një femër, arrestohet burri nga Suhareka

Kështu bën të ditur raporti 24 orësh i Policisë së Kosovës dërguar mediave.

Me datën 05.08.2020 rreth orës 20:17 është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj viktimës femër kosovare.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

SuharekaOnline

Të ngjashme