• 04/08/2021
Digiqole ad

(Video) Njihuni me përforcimin më të ri të FC Ballkanit

 (Video) Njihuni me përforcimin më të ri të FC Ballkanit

Fc Ballkani ka njoftuar që ka arritur marrëveshje me qendërmbrojtēsin Bajram Jashanica.


Jashanica shquhet me ndërhyrje të sakte në qendër të mbrojtjes dhe tajmingun e përsosur nga ndërprerjet.

Në video mund t’i shihni aftësitë e Jashanicës:

Të ngjashme