• 03/08/2021
Digiqole ad

Rrahje mes dy personave në Prishtinë, boksa e shqelma, njërit i fluturon këpuca

 Rrahje mes dy personave në Prishtinë, boksa e shqelma, njërit i fluturon këpuca

Një përleshje fizike ka ndodhur në Veternik të Prishtinës mes dy personave.

Indeksonline ka siguruar pamjet e rrahjes, afër Albi-Mall.

Të përfshirë në rrahje janë një taksistë dhe roje/sigurim.

Më poshtë, pamjet:

https://m.facebook.com/IndeksonlineOfficial/videos/2705382856400179/
https://m.facebook.com/IndeksonlineOfficial/videos/2705382856400179/

Të ngjashme