• 03/08/2021
Digiqole ad

Bleona rrëshqet dhe rrëzohet keq duke pozuar pa reçipeta në Bulevardin e të Famshmëve

 Bleona rrëshqet dhe rrëzohet keq duke pozuar pa reçipeta në Bulevardin e të Famshmëve

Këngëtarja Bleona Qereti ka pësuar një incident teksa po realizonte një set fotografish në trotuarin e të famshëmve në SHBA.

Teksa po pozonte, pa reçipeta, vetëm me një rrjetë në trup dhe mbathje, ajo ka rrëshkitur dhe është rrëzuar.

Këtë moment ajo vetë e ka publikuar në “Instagram” ku edhe shkruan:

“Plagosje në krye të detyrës”.

Më poshtë momenti ku Bleona pozon dhe rrëzohet.

Të ngjashme