• 20/06/2021
Digiqole ad

Gruaja nuk kishte maskë, godet policin dhe arrestohet

 Gruaja nuk kishte maskë, godet policin dhe arrestohet

Gruaja nuk kishte maskë, godet policin dhe arrestohet

Gjatë ditë së djeshme një grua është ndaluar nga policia në kryeqytet, për shkak të mos përdorimit të maskës dhe e njëjta në mungesë të saj ka sulmuar policin.Në lidhje me rastin me urdhër të prokurorit e dyshuara pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Ky është njoftimi i plotë i policisë:

Është arrestuar e dyshuara femër kosovare të cilën njësiti policor e kishte ndaluar për mosposedim të maskës mbrojtëse ndaj virusit Covid-19 dhe e njëjta ka sulmuar njërin nga zyrtarët policor. Në lidhje me rastin me urdhër të prokurorit e dyshuara pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.


Digiqole ad

Të ngjashme