• 03/08/2021
Digiqole ad

Zyrtare:Meriton Korenica është lojtari më i ri i Ballkanit

 Zyrtare:Meriton Korenica është lojtari më i ri i Ballkanit

Të dashur tifozë 😆💪

Fantazisti Meriton Korenica , nga sot i bashkohet FC Ballkani-t

Tani e tutje fantazive të tijë me topin do ti gëzohen dhe duartrokasin fansat e klubit tonë.
Mirësevjen Korenica,kemi punë për të bërë 😆🙏

Na priftë e mbara 🤲

Të ngjashme