• 16/06/2021
Digiqole ad

Morena Taraku me këmbë përpjetë dhe pa jelekë buzë pishinës

 Morena Taraku me këmbë përpjetë dhe pa jelekë buzë pishinës

Këngëtarja dhe modelja kosovare, Morena Taraku, ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në instagram ku shihet se i ka hequr jelekët.

Ajo nuk ka zbuluar se ku është duke i kaluar pushimet por në përshkrimin e fotografisë ka shkruar “Some Vitamin D”.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, së shpejti do të vijë me këngë të re.

Kënga e saj e re do të jetë bashkëpunim me reperin Stresi.

View this post on Instagram

SOME VITAMIN D ☀️ 🌴🦋

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

View this post on Instagram

READY-SET-CLEAN-DRIVE 🧽 #v8 #amg

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

GE

Digiqole ad

Të ngjashme