• 16/06/2021
Digiqole ad

Driton Selmanaj jep një mesazh nga Uashingtoni

 Driton Selmanaj jep një mesazh nga Uashingtoni

Zv.kryeministri Driton Selmanaj, i cili është pjesë e delegacionit të Kosovës në ShBA, ka dërguar një mesazh nga Uashingtoni, shkruan Gazeta Blic.

Ai ka publikuar një fotografi të flamujve të Kosovës dhe Amerikës, së bashku.

Digiqole ad

Të ngjashme