• 04/08/2021
Digiqole ad

Aksident në mes dy veturave në Shirokë: Veturat goditen në rreth

 Aksident në mes dy veturave në Shirokë: Veturat goditen në rreth

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në vendin e quajtur “tek rrethi” në lagjen Shirokë të Suharekës. Një shofer ka goditur një veturë tjetër derisa ishte duke hyrë në rreth, shkruan Gazeta Metro.

Lexues të Metros para pak minutash kanë dërguar disa fotografi, ku edhe kanë njoftuar se ka ndodhur një aksident pa lëndime në njerëz.

Sipas lexuesve shoferi i cili ishte duke hyrë në rreth, ka goditur shfoeren e cila ishte duke vozitur një veturë Mercedes-Benz.

Bëhet e ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalur Policia dhe se përveç dëmeve materiale nuk raportohet për ndonjë gjë tjetër.

Më poshtë keni fotografi nga aksidenti.

Të ngjashme