• 05/08/2021
Digiqole ad

Adrola Dushi, jo rastësisht femra më e bukur në shqiptari

 Adrola Dushi, jo rastësisht femra më e bukur në shqiptari

Modelja e njohur nga Shqipëria, Adrola Dushi shquhet për bukurinë e saj natyrale.

Paraqitjet e saj janë kaq të thjeshta dhe me plotë modesti, shkruan IndeksOnline.

Dushi e cila njihet si njëra ndër femrat më të bukura në trojet shqiptare, shkëlqen edhe në fotografinë e radhës.

Megjithëse nënë e një djali ajo po arrin të mbahet në super formë. /IndeksOnline/

View this post on Instagram

My friend @renuarlocaj thinks I’m a Panther 🙃

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Të ngjashme