• 16/06/2021
Digiqole ad

Aksident në Nishor, lëndohet motoçiklisti

 Aksident në Nishor, lëndohet motoçiklisti

Një motoçiklist ka pësuar lëndime në një aksident trafiku në fshatin Nishor të Suharekës.

“Ka ndodhë një aksident trafiku në mes të një veturë dhe një motoçiklete me ngasës meshkuj kosovarë. si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar ngasësi i motoçikletës i cili pas marrjes s tretmanit mjekësor është liruar”, njofton Policia e Kosovës.

TvPz

Digiqole ad

Të ngjashme