• 25/07/2021
Digiqole ad

I vdes babai deputetit të LDK-së

 I vdes babai deputetit të LDK-së

Babai i Arben Gashit, deputet i LDK-së ka vdekur sot. Lajmin e ka publikuar nëpërmjet Facebookut, Flamur Gashi, këshilltar në Presidencën e Shqipërisë.

“Lamtumirë BABË. Me vrau në zemër dhe ma këputi shpirtin, kjo ikje e jotja…Emri, vepra dhe puna jote, më bëjnë të ndjehem krenar në jetë të jetëve ! U prehsh në parajsen e përjetshme !”, shkroi Gashi në Facebook.

Të ngjashme