• 16/06/2021
Digiqole ad

Muharremaj uron Xhebrailat

 Muharremaj uron Xhebrailat

Kryetari i Komunës së Suharekës z.Bali Muharremaj ka uruar tifogrupin e Xhebrailave për nder të 28 vjetorit e egzistencës si tifogrup.

Ky është postimi i plotë:

28 vjet me Xhebrailat 🧡🖤

Krenohemi të gjithë me energjinë e tyre, me vullnetin dhe dashurinë, që me ❤️ e japin për klubet sportive të Suharekës…

Urime !

Bali Muharremaj

Digiqole ad

Të ngjashme