• 16/06/2021
Digiqole ad

​Lëndohet në vendin e punës

 ​Lëndohet në vendin e punës

Një person derisa ishte duke e punuar në vendin e tij të punës në Ferizaj, është rrëzuar nga një lartësi prej një metër.

I njëjti ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor, ku më pas është liruar për në shtëpi.

Digiqole ad

Të ngjashme