LUFTIME TË ASHPRA NË SUMY TË UKRAINËS, DALIN PAMJET

Luftime të ashpra po zhvillohen në këto momente në Sumy të Ukrainës.

The Guardian raporton se kanë dalur pamjet e këtyre luftimeve në qytetin veri-lindor ukrainas, transmeton Gazeta Express.

Pamjet shfaqin luftime të ashpra, ndërkohë që Rusia po sulmon Ukrainën vazhdimisht në disa frone dhe disa qytete, përnjëherësh.

Hapsirë Reklamuese

Për më shumë, ndiqni videon