FOTOT/ Këngëtarja shqiptare bën deklaratën e papritur për reperin: E dua se është bandit

Disa ditë më parë një video e Era Istrefit dhe Don Xhonit, u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale. Dyshja shihen pas një makine të ndaluar në rrugë në orët e vona të natës duke biseduar dhe duke u përqafuar me njëri-tjetrin.

Ndonëse u aludua për një romancë, nuk vonoi shumë dhe këngëtarët zbuluan se do të sjellin bashkë një bashkëpunim.

Mirëpo së fundmi një tjetër story nga ana e Era Isterefit ka ngjallur dyshime të mëdha për raportin e tyre. Teksa ka publikuar një foto të tyren, Era shkruan: E dua se është bandit.”

Hapsirë Reklamuese