• 04/08/2021

Lifestyle

Fashion

read next

Ekonomi ShowBiz

Brazil Secretart Thiago wary Lionel Mesi

Struggling to sell one multi-million dollar home currently on the market won’t stop actress and singer Jennifer Lopez from expanding her property collection. Lopez has reportedly added to her real estate holdings an eight-plus acre

Ekonomi Lajme

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj ka treguar se

Muharremaj ka thënë se të reshurat në fshatin Nepërbisht ka dëme më të mëdha. “Pardje në orët e natës ka rënë breshër në disa fshatra. Dje isha në terren, dhe kam folur me bujqit. 350

Lajme Sport

Munishi: Nëse do të kishte shtet Prishtina do të dënohej

Munishi: Nëse do të kishte shtet Prishtina do të dënohej, ka mundur të infektohej gjithë ekipi, ndërsa Ballkani… Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi, ka përsëritur qëndrimin e tij për mos-fillimin e kampionatit. Sipas tij, koronavirusi

Politikë Shëndetësi

Në mbështetje të atyre që kontribuan dhe po kontribojnë në

Sot, kryetari i degës së LDK-së dhe njëherit deputeti i Kuvendit të Kosovë Dr. Ardian Shala me disa anëtarë të kryesisë ka vizituar disa nga institucionet komunale për të parë për së afërmi punën dhe